Our Products

Kayısı Çekirdeği Kabuğu

Malatya ve Elazığ illerinde üretilen kayısı çekirdeği kabuğunun hem toptan hemde perakende olarak satışını yapmaktayız. Ürün temini konusunda Kayısı çekirdeği kabuğu fiyatları ve satışı için detaylı ön bilgi ve siparişleriniz noktasında lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Fındık Kabuğu

Ordu, Giresun, Trabzon ve Samsun illerinde üretilen Fındık kabuğunun hem toptan hemde perakende olarak satışını yapmaktayız. Kabuk ürünü temini konusunda Fındık kabuğu fiyatları ve satışı için detaylı ön bilgi ve siparişleriniz noktasında lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Fıstık Kabuğu

Gaziantep, Şanlıurfa, Siirt, Adıyaman, Kahramanmaraş ve Diyarbakır illerinde üretilen Fıstık kabuğunun hem toptan hemde perakende olarak satışını yapmaktayız. Kabuk ürünü temini konusunda Fıstık kabuğu fiyatları ve satışı için detaylı ön bilgi ve siparişleriniz noktasında lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Şeftali Çekirdeği Kabuğu

Mersin, Çanakkale, Bursa, İzmir, Denizli ve Bilecik illerinde üretilen Şeftali çekirdeği kabuğunun hem toptan hemde perakende olarak satışını yapmaktayız. Ürün temini konusunda Şeftali çekirdeği kabuğu fiyatları ve satışı için detaylı ön bilgi ve siparişleriniz noktasında lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Badem Kabuğu

Elazığ, Muğla, Antakya ve İçel illerinde üretilen Badem kabuğunun hem toptan hemde perakende olarak satışını yapmaktayız. Kabuk ürünü temini konusunda Badem kabuğu fiyatları ve satışı için detaylı ön bilgi ve siparişleriniz noktasında lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ceviz Kabuğu

Hakkari, Kahramanmaraş, Bursa, Denizli, Çorum, Antalya ve Mersin illerinde üretilen Ceviz kabuğunun hem toptan hemde perakende olarak satışını yapmaktayız. Kabuk ürünü temini konusunda Ceviz kabuğu fiyatları ve satışı için detaylı ön bilgi ve siparişleriniz noktasında lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Kabuk Granülleri

Malatya ve Elazığ illerinde üretilen Kabuk Granülünün hem toptan hemde perakende olarak satışını yapmaktayız. Ürün temini konusunda Kabuk Granülü fiyatları ve satışı için detaylı ön bilgi ve siparişleriniz noktasında lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Yeşil Ceviz Kabuğu

Yeşil Ceviz kabuğunun hem toptan hemde perakende olarak satışını yapmaktayız. Kabuk ürünü temini konusundaYeşil ceviz kabuğu fiyatları ve satışı için detaylı ön bilgi ve siparişleriniz noktasında lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Fındık Kabuğu Kömürü

Ordu, Giresun, Trabzon ve Samsun illerinde üretilen Fındık kabuğu kömürünün hem toptan hemde perakende olarak satışını yapmaktayız. Mangal Yakıtı temini konusunda Fındık kabuğu kömürü fiyatları ve satışı için detaylı ön bilgi ve siparişleriniz noktasında lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Çeltik Kavuzu – Pirinç Kabuğu

Diyarbakır illerinde üretilen Çeltik Kavuzu - Pirinç Kabuğunun hem toptan hemde perakende olarak satışını yapmaktayız. Kabuk ürünü temini konusunda Çeltik Kavuzu - Pirinç Kabuğu fiyatları ve satışı için detaylı ön bilgi ve siparişleriniz noktasında lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Call Now ButtonUygun Fiyat için Hemen Arayın